O misji

misje zagraniczne
0
lat naszej służby
0
imprez rocznie
0
dzieci usłyszało Ewangelię
0

o misji

Misja „Klauny z Misją” jest agendą Kościoła Bożego w Chrystusie i działa od 1 stycznia 2023 roku. Powstała na bazie służby Klaunów w Chrystusie czyli pasjonatów głoszenia Bożego Królestwa i Ewangelii poprzez dziecięcą zabawę, uśmiech i Bożego rodzaju radość.

Jesteśmy powołani w szczególności do dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej czyli chorych, upośledzonych, osieroconych, zaniedbanych, w placówkach opiekuńczych i penitencjarnych.

Prowadzimy ewangelizacyjne imprezy dla dzieci, na których bawimy się, pokazujemy gagi i skecze klaunowe z biblijnym przesłaniem, puszczamy ogromne bańki mydlane, kręcimy balony modelinowe, skaczemy na zamku dmuchanym, serwujemy watę cukrową, pięknie malujemy dziecięce buźki a wszystko to w oprawie szalonej muzyki i świateł.

NASZE MOTTO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o andzi

Z wykształcenia Pedagog Specjalny, z zawodu Event Manager, z pasji – Klaun Andzia i Dyrektor misji „Klauny z misją”

 

Swoją pasję do dzieci odkryła prowadząc drużynę zuchową ZHP, ale prawdziwe powołanie do bycia klaunem poczuła na szkoleniu amerykańskiej służby Life in Christ Circus, która szkoli klauny na całym świecie do pracy z dziećmi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Uwielbia odwiedzać dzieci w szpitalach i hospicjach.

o dziczku

Z wykształcenia Informatyk
z zawodu Grafik Komputerowy
z zamiłowania – Klaun Dziczek

 

Do zespołu klaunowego dołączył po 3 latach przyglądając się pasji i pracy Andzi. Ale jak już dołączył, to z miejsca stał się szefem zagadnień technicznych naszych występów oraz prawdziwym mistrzem zaawansowanego baloniarstwa. Jest twórcą naszego cudownego płynu do ogromnych baniek mydlanych. Uwielbia głosić Ewangelię za pomocą balonów.

Obejrzyj filmy

z naszej misji na Ukrainie

Obejrzyj filmy

z naszej misji na Ukrainie